+420 728 005 266
kouzlo@magisek.cz

4.9.2020

Gumičky do vlasů jsou ozdobou každého účesu

Pokud jste majitelkou dlouhých vlasů, možná se někdy potýkáte s problémem, jak je upravit, aby byl účes pohodlný, ale zároveň ladil s vaším outfitem. Originální ozdobou každého účesu mohou být gumičky do vlasů. Velmi jednoduše se nasazují a díky nim vykouzlíte celou řadu tradičních i méně obvyklých variací účesů. Je to jednoznačně nepostradatelný pomocník každé ženy, která má delší vlasy.


Jaký druh vybrat?

V nabídce naleznete celou řadu různých druhů – klasické gumičky, gumičky plastové, spirálové, s háčkem či s různými druhy ozdob.

Při výběru musíte být obezřetné, neboť přestože je to malý a často velmi nenápadný vlasový doplněk, může zkazit i ten nejdokonalejší outfit. Barva gumičky musí ladit s barvou vašeho oblečení nebo šperku, neboť kouzlo dokonalosti tkví právě v maličkostech.

Dalším důležitým hlediskem je kvalita materiálu, z něhož je gumička vyrobená, neboť pouze s kvalitní gumičkou vytvoříte neodolatelný a pevný účes.

 

Gumičky do vlasů nemusí být jen obyčejné. Řadu možností nabízejí gumičky spirálové, které jednoduchým, ale efektivním používáním rozšiřují možnosti účesů. Vyrábějí se ze silikonu, který je pružný a neničí vlasy. Spolehlivě zpevní váš účes a navíc netlačí.

V současné době se do módy vracejí i excentrické doplňky z přelomu 80. a 90. let, mezi něž patří gumičky potažené látkou. Jsou široké a nabízejí různé možnosti nošení. Luxusní gumičky do vlasů nabízejí jednu z možností, jak snadno a rychle vykouzlit dokonalý účes či vlasový styling, který je vhodný pro jakoukoli slavnostní příležitost. V nabídce můžete najít luxusní gumičky ručně vyráběné, na nichž naleznete dosti širokou škálu různých ozdob. Pyšnit se tak můžete s gumičkou s krystaly, perlami korály či kovovými doplňky. Velmi oblíbené jsou také gumičky potažené saténem či gumičky, které zdobí kožešina.

Powered by Froala Editor

© 2021 Magisek.cz - Powered by Pluli.com - All Rights Reserved