+420 728 005 266
kouzlo@magisek.cz

4.9.2020

S dětmi v Praze a okolí

V hlavním městě se prostě nudit nedá a už vůbec ne v doprovodu našich mrňousků. Akcemi, především těmi pro děti, se to tu jen hemží. Proto jsme si pro Vás připravili naše oblíbené aktivity a doufáme, že se jimi necháte inspirovat i v nadcházejících měsících. Jen nezapomeňte na roušky a to hlavně v metru (i když bychom nejradši všichni zapomněli…).

 

 1. The Pop Up - zážitkový komplex v pražském Podolí

The Pop Up, aneb zážitek pro všechny generace a prostor, kde můžeme být naplno tím, kým doopravdy jsme, je jedinečné místo, vytvořené krativním a mladým párem, ve kterém se můžeme setkávat s novými zážitky, lidmi a můžeme se naplno bavit. Je to kouzelné místo, kde se plní a rozepíná dětská fantazie uvnitř i nás lehce starších dušiček. Cílem Přemka a Terky je spojit generace a vyčarovat úsměv na našich tvářích, tak se k nim pojďme připojit a dejte nám vědět, jaké to bylo :) Více informací hledejte na THE POP UP - Originální místnosti plné inspirace, kreativity a zábavy! 


 1. Skleněný Labyrint Praha

Skleněný labyrint je skvělé řešení pro deštivý den. Při bloudění se pobaví jak děti, tak dospělí. Bludiště je složeno z více než 100 skel a 50 zrcadel a prohlídka trvá přibližně 15 minut ale můžete si to samozřejmě protáhnout. Doprovodný pohádkový program pro děti je nevšedním zážitkem, na který jen tak nezapomenete ani vy, ani ony. Nechte se unášet doprovodnou hudbou až ke zdárnému cíli bludiště. A kdybyste zabloudili, nemějte strach, milý personál vás nenechá na holičkách. Koukněte se na jejich oficiální stránky a zjistěte více.


 1. Areál Vltavanů 229

Krásný areál, který je užíván jako sportovně relaxační zařízení, které spadá pod Magistrát Hlavního města Prahy a je provozován společností  DDM Praha 4 - Hobby centrum 4. Oplocený lanový areál disponuje hernou, hřištěm, restaurací a mnoho dalšího. Tento prostor nám přijde skvělý pro rodinné sešlosti ale i dětské narozeninové oslavy.  A to vše úplně neuvěřitelně zdarma 😇😍. Nejenže se dětičky pěkně vyřádí, ale lanové centrum jim pomůže zdokonalit jejich kondici a obratnost. Dávejte však pozor, aby se vám pak nevrátili malí opičáčci, kteří vám doma budou skákat ze skříně na skříň. Své pejsky však pro tentokrát nechte odpočívat doma, pro své i jejich dobro. Více informací naleznete zde.


 1. Park Mirakulum

Deseti hektarový areál v Milovicích nedaleko Prahy nabízí obrovitý, fantazii meze nekladoucí prostor, ve kterém se nachází lesní hřiště, kontaktní zoo, obří trampolíny, houpačky a tobogány, lanová centra, podzemní chodby, prolézačky a v neposlední řadě i železničku, která park spojuje se sousedním Tankodromem. O svátcích, víkendech a prázdninách se navíc můžete těšit na pestrý doprovodný program. Vstupenky je možné koupit online ale i na místě. Je otevřeno od 10:00 do 18:00 a díky velké kapacitě není nutná rezervace předem. A co si zabalit s sebou? Sportovní oblečení a pohodlnou obuv, plavky (pro malé děti plenové plavky), náhradní oblečení pro děti, baterku do podzemních chodeb, sváču a samozřejmě skvělou náladu. 


 1. Kukuřičné bludiště Praha

Máte chuť na poněkud netradiční zábavu v přírodě na čerstvém vzdoušku? A věděli jste, že u nás najdeme dokonce 9 takovýchto bludišť o velikosti fotbalového hřiště? V Praze je najdeme v Ďáblicích a na Zahradním městě, každý má jedinečný plán cesty, tudíž si bloudění můžete užít na mnoho způsobů a vždy si odnesete fajn zážitek a trochu poškádlit mozkové závity a orientační smysl.  V bludišti také naleznete 20 herních tabulí pro děti a 8 herních tabulí pro dospělé, které hravě zabaví malé i velké. Dále zde najdete 8 herních tabulí s QR kódy interaktivních her, tak si sebou nezapomeňte zabalit chytrý telefon či tablet. Pokud by pršelo, kukuřičné pole bude blátivé, tak doporučujeme holinky s sebou. Co vás čeká můžete zjistit zde.  1. Zoologická zahrada Praha

A samozřejmě musíme zmínit i naší milovanou Zoologickou zahradu!! S tímto celodenním výletem zaručeně zabodujete na plné čáře. Ať už roztomilou opičkou, krmením lachtánků a nebo hrozitánským tygrem ve výběhu. Není to sice nic nového, ale tušili jste, že:

 • Výlet si můžete zpříjemnit pravidelně odplouvající lodní linkou která vyplouvá z Rašínova nábřeží, či od Čechova mostu. Cesta Vám umožní jedinečný pohled na Prahu.

 • Zoo provozuje svou knihovnu a knihobudku s přírodovědnou tematikou a je přístupná veřejnosti. Domluvte si návštěvu na knihovna@zoopraha.cz.

 • Díky vysokému množství druhů i počtu zvířat patří zoo mezi nejbohatší v ČR i Evropě. Na podzim 2018 byla pravděpodobně 10. druhově nejbohatší zoo v Evropě. 

 • “Happy mondays” za 50 kč. Zvýhodněné vstupné pro děti do 15 let (mimo červenec-srpen a státní svátky).

 • Byla založena již 28. září 1931, první nápady však vznikaly již od roku 1881. 

 • V zoologické zahradě se nachází přibližně 4720 zvířat. 

 • Spotřeba masa za den odpovídá přibližně 215 kg.

 • Je zde celkem 13 pavilonů.

 • Pomožte zoo v období COVID-19 koupí vstupenky “NA LEPŠÍ ČASY”. Vstupenka je určena pro jednu osobu a platí do 31. 12. 2021. Kompletní informace o projektu naleznete zde

 • mláďata narozená v karanténě :)


Veškeré aktuality a bližší informace, například ohledně rozvrhu krmení jednotlivých zvířat, či ohledně případných omezení hledejte zde. 

Powered by Froala Editor

© 2021 Magisek.cz - Powered by Pluli.com - All Rights Reserved